Twilight

Dragi cititori,cred că vă întrebaţi ce ne-a determinat să muncim aşa de mult la construirea forumului dedicat filmului Twilight.Un film care transmite multe: Că iubirea va triumfa dacă luptăm.Doar click pe register si nu veti regreta.

AcasaCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

Ii vreti in Romania?

In jos 
AutorMesaj
^Mina^Idiot child*
Admin

Data de înscriere : 20/03/2009
Varsta : 23
Localizare : FoRks :))

MesajSubiect: Ii vreti in Romania?   Lun Mar 23, 2009 9:23 pm

Dragi fani,

De multe ori ne intrebam de ce nu vine trupa noastra preferata si in Romania?Incercam sa aruncam vina pe organizatorii nostri, pe managerii lor, sau chiar pe ei.Dar ne-am gandit vreodata ca noi nu am incercat niciodata sa iesm in evidenta?Sa le aratam cu cata ardoare ne dorim sa vina aici, sa ii putem asculta live?NU!Adevarat dar cruda realitate.
Ei bine, noi zicem ca este timpul sa facem ceva!Am decis sa cream un mic filmulet, si de ce nu, sa le aratam si cateva mesaje din partea voastra.Vom incerca sa trimitem videoclipul pe cat mai multe site-uri oficiale pentru a ne face auziti.

De ce avem nevoie?Este simplu.
•O poza cu tine, si cu un afis oricat de mic, poate si o foita, nu are importanta, in care sa iti exprimi dorinta.(Poate contine "Come in Romania!", sau "We want you in Romania!", orice mesaj credeti ca ar fi mai potrivit)

•Poza sa fie destul de clara, astfel incat sa putem intelege cine este in ea, dar sa intelegem si ce scrie in mesaj.

•Alaturi de poza, v-am ruga sa ne scrieti mesajele voastre pentru ei.Pot fi de unul, doua, trei sau mai multe randuri.Bineinteles sa fie scrise in engleza, sau germana, astfel incat sa inteleaga toata lumea.

•Cand vom considera ca avem destule poza (speram sa fie curand), ne vom apuca de 'conceperea' filmuletului.

•Postul il voi edita, la primirea fiecarei poze, alaturi de text.

De asemenea semnati petitia: http://www.ipetitions.com/petition/we_w ... index.html
Poate ajuta foarte mult.

Speram ca prin acest gest, sa reusim sa ne implinim visul.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://tokiohoteljonasbrothers.3xforum.ro

Ii vreti in Romania?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» In Romania sau in strainatate?
» Shopping Center Network® (SCNet Romania)
» Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!-5
» Scheme goblen - folclor
» Discutii despre revista Burda-2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Twilight :: Music :: Tokio Hotel-
Mergi direct la: