Twilight

Dragi cititori,cred că vă întrebaţi ce ne-a determinat să muncim aşa de mult la construirea forumului dedicat filmului Twilight.Un film care transmite multe: Că iubirea va triumfa dacă luptăm.Doar click pe register si nu veti regreta.

AcasaCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

Teoria Vampirilor

In jos 
AutorMesaj
^Mina^Idiot child*
Admin

Data de înscriere : 20/03/2009
Varsta : 23
Localizare : FoRks :))

MesajSubiect: Teoria Vampirilor   Sam Mar 21, 2009 4:23 pm

Teoria care pare a fi cea mai posibila este ca virusul vampiric altereaza structura ADN-ul uman, iar vampirii ageless sunt transformati prin schimbul de sange si nu nascuti. Astfel ca, un om nu se poate naste vampir ageless... ci el ajunge asa prin convertire. Acesti vampiri au nevoie constanta de sange pentru a supravietui si pentru a se mentine sanatosi. Din cauza evolutiei lor si contrar credintei populare, ei nu am nevoie de cantitati enorme de sange in fiecare seara, nu sunt ucigasi. Putin sange de la un „donator" (deoarece vampirii rareori/ niciodata nu consuma sange de la un donator ce nu le permite) este deajuns sa le asigure o supravietuire.

Data de înscriere : 21/03/2009
Varsta : 22
Localizare : botosani

MesajSubiect: Re: Teoria Vampirilor   Sam Mar 21, 2009 8:26 pm

da chiar azi am gasit un liliac ....era edward =)) ......a venit sa ma salute ...defapt pe alexandra a veni sa o salute k ea e innebunita =)) ...dar ea tipa cand se apropia de ea =)) ...eu fugeam
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
^Mina^Idiot child*
Admin

Data de înscriere : 20/03/2009
Varsta : 23
Localizare : FoRks :))

MesajSubiect: Re: Teoria Vampirilor   Sam Mar 21, 2009 8:31 pm

poi da ci...eu il vreu pe edward k om nu k un liliak hidos...defapt nu-s chiar hidoshi...sunt dragutzi..da nu-mi prea dau intalniri k liliecii..Very Happy....
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://tokiohoteljonasbrothers.3xforum.ro
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Teoria Vampirilor   

Sus In jos

Teoria Vampirilor
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Twilight :: Others :: Vampires-
Mergi direct la: