Twilight

Dragi cititori,cred că vă întrebaţi ce ne-a determinat să muncim aşa de mult la construirea forumului dedicat filmului Twilight.Un film care transmite multe: Că iubirea va triumfa dacă luptăm.Doar click pe register si nu veti regreta.

AcasaCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

Twilight 3 - Eclipse

In jos 
AutorMesaj
^Mina^Idiot child*
Admin

Data de înscriere : 20/03/2009
Varsta : 23
Localizare : FoRks :))

MesajSubiect: Twilight 3 - Eclipse   Sam Mar 21, 2009 11:09 pm

Bella?
Vocea suava a lui Edward a venit din spatele meu.M-a impins in bratele sale dintr-o data si m-a sarutat.Sarutul lui m-a inspaimantat.Era prea multa tensiune,era prea puternic la linia unde buzele lui s-au apasat pe ale mele-de parca i-ar fi fost frica ca aveam doar prea mult timp ramas pentru noi.

In timp ce Seattle este devastat de o serie de crime misterioase si un vampir razbunator isi continua calatoria pentru revansa,Bella se gaseste inca o data inconjurata de pericol.In mijlocul la toate acestea,ea este fortata sa aleaga intre iubirea ei pentru Edward si prietenia cu Jacob-stiind ca decizia ei are potential pentru a starni lupta straveche dintre vampiri si varcolaci.Odata cu absolvirea ei care se apropie,Bella mai are inca o decizie de luat:viata sau moarte.Dar care este care?
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://tokiohoteljonasbrothers.3xforum.ro

Twilight 3 - Eclipse
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Twilight :: Twilight :: Twilight-
Mergi direct la: